Mirë se vini

Mirë se vini në faqen tonë. Këtu do të gjeni të gjitha informacione në lidhje me  shoqatën tonë, po dhe më shumë. Urdhëroni dhe ndihmoni në zgjërimin dhe pasurimin e kësaj faqe. Kalofshi mirë!

Terminet e radhės

Keine Einträge.

Bursė Studentore pėr vitin akademik 2019/2020

    Shoqata Humanitare Tearca me seli nė Zvicėr duke u nisur nga parimi i pėrkrahjes dhe avan...> mehr
10.01.2019

Manifestimi familjar 2019

Manifestimi familjar pėr vitin 2019 ėshte nė planifikim. Tė gjithė qytetarėt e Tearcės jan tė ft...> mehr
08.12.2018

Ndahen Bursa pėr vitin akademik 2018/2019

Bursa Studentore pėr vitin akademik 2018/2019   Aplikues pėr bursėn studentore 18/19: Mirije...> mehr
01.07.2018