Projekte tė realizuara nė Tearcė

Bursė Studentore pėr vitin akademik 2018/2019

Bursa Studentore pėr vitin akademik 2018/2019   Aplikues pėr bursėn studentore 18/19: Mirije...> mehr
01.07.2018

Bursė Studentore pėr vitin akademik 2017/2018

Bursa Studentore pėr vitin akademik 2017/2018   Aplikues pėr bursėn studentore 17/18: Mirije...> mehr
01.07.2017

33 pako ushqimore dhe higjienike familjeve skamnore nė Tearcė

Shoqata humanitare Tearca nė Zvicėr edhe kėtė vit ju del nė ndihmė familjeve nė nevojė. Pėr 33 ...> mehr
26.05.2017

33 pako ushqimore dhe higjienike familjeve skamnore nė Tearcė

Me 27.12.2016 Kėshilli Rinor Tearcė shpėrndan 33 pako ushqimore dhe higjienike familjeve skamno...> mehr
17.12.2016

Shkolla e Tearcės

Shoqata humanitare e Tearcės nė Zvicėr i pėrgjigjet kėrkesės skollės sė Tearcės pėr ndėrtimin e...> mehr
10.10.2016

Shtėpi familjes Haki Useini

Pėrfundoi me sukses aksioni humanitar ShH "Tearca" nė Zvicėr ju lajmėron se e ka pėrfunduar me...> mehr
13.09.2016

KF Tearca

Ju njoftojmė se SHH "Tearca" e ka mbėshtetur financiarisht Klubin futbollistik "Tearca" me njė ...> mehr
12.09.2016

> Weitere Einträge