Mirë se vini

Mirë se vini në faqen tonë. Këtu do të gjeni të gjitha informacione në lidhje me  shoqatën tonë, po dhe më shumë. Urdhëroni dhe ndihmoni në zgjërimin dhe pasurimin e kësaj faqe. Kalofshi mirë!

Konkurs

Bursė Studentore pėr vitin akademik 2017/2018

Shoqata Humanitare Tearca me seli nė Zvicėr duke u nisur nga parimi i pėrkrahjes dhe avancim...> mehr
01.03.2017

Terminet e radhės

Keine Einträge.

Aktualitete

Ngushėllime

Shoqata humanitare Tearca nė Zvicėr shpreh ngushėllimet mė tė sinqerta pėr vdekjen e Melek Xhe...> mehr
01.04.2017